Stacja robocza OsiMED office:

Stacks Image 987

Najtańsza na rynku stacja robocza DICOM z oprogramowaniem OsiriX MD oparta o komputer Apple iMac 24” z procesorem Apple Silicon M1, ekran panoramiczny 24” LCD retina (4,5K), 8GB RAM, dysk SSD 256GB. Zainstalowane oprogramowanie OsiriX MD, dostawa, uruchomienie i konfiguracja zestawu, przeszkolenie (3 godz.), 3 lata gwarancji.

cena zestawu: 19300 zł (cena netto)*

Przenośna stacja robocza OsiMED mobilePro:

Stacks Image 990

Apple MacBook Pro 16” z ekranem retina z technologią True Tone, procesor Apple Silicon M2Pro, 16GB RAM, szybki dysk SSD 1TB z magistralą PCIe, zainstalowane oprogramowanie OsiriX MD, 3 lata gwarancji. Cena obejmuje dostawę, uruchomienie i podstawowe przeszkolenie (ok. 3 godz.).

cena zestawu: 25400 zł (cena netto)*


Stacja robocza OsiMED RTG/TK:

Stacks Image 633


Stacja robocza oparta o jednostkę centalną iMac 24” z ekranem retina 4,5K, współpracująca z dwoma multimodalnymi parowanymi monitorami JVC CL-S200 (2Mpix). Stacja dedykowana do diagnostyki i opisów badań RTG, zainstalowane oprogramowanie OsiriX MD, uruchomienie i konfiguracja zestawu, przeszkolenie (3 godz.), 3 lata gwarancji.
Zestaw spełnia wytyczne Ministerstwa Zdrowia w zakresie cyfrowych badań rentgenowskich.

cena zestawu: od 52420 zł (cena netto)*

Stacja robocza OsiMED MR/TK:

Stacks Image 590

Uniwersalna stacja robocza PACS/DICOM dedykowana do opisów badań tomografii komputerowej. Jednostka centralna to iMac 24” z procesorem Apple Silicom M1, z ekranem retina 4,5K, współpracujący monitorem diagnostycznym dedykowanym dla badań TK - JVC CL-R211, zainstalowane oprogramowanie OsiriX MD, uruchomienie i konfiguracja zestawu, przeszkolenie (3 godz.), 3 lata gwarancji.
Zestaw spełnia wytyczne Ministerstwa Zdrowia w zakresie cyfrowych badań TK.

cena zestawu: od 31460 zł (cena netto)*


Stacja robocza OsiMED Mammo:

Stacks Image 389
Zaawansowana stacja robocza PACS/DICOM dedykowana do opisów badań mammograficznych. Jednostka centralna to wydajny iMac 24” z ekranem retina, współpracujący z dwoma monochromatycznymi parowanymi monitorami JVC MS-S500 (5Mpix - dedykowanymi do badań mammograficznych), zainstalowane oprogramowanie OsiriX MD, uruchomienie i konfiguracja zestawu, przeszkolenie (3 godz.), 3 lata gwarancji.
Zestaw spełnia wytyczne Ministerstwa Zdrowia w zakresie cyfrowych badań mammograficznych.

cena zestawu: 94520 zł (cena netto)*

Stacja robocza OsiMED RAD:

Stacks Image 684
Bezkompromisowa stacja robocza DICOM dedykowana tam, gdzie najbardziej liczy się wydajność i praca w trybie ciągłym.
Duża ilość pamięci RAM, pojemna pamięć masowa SSD pozwoli na składowanie dużej ilości danych, a także może pracować jako lokalny serwer PACS dla innych stacji roboczych.

Stacja oparta o najwydajniejsze komputery Apple Studio, monitor Apple Studio Display oraz monitor dedykowany do pracy od MR poprzez TK i medycynę nuklearną, po RTG - JVC CL-S600 (30”, 6Mpix).
Ogromna przestrzeń robocza oraz bezkompromisowa wydajność pozwoli na wygodne i szybkie opracowanie dowolnych badań radiologicznych, w tym rekonstrukcji 3D, planowania zabiegów operacyjnych czy oceny precyzyjnych i dużych badań TK i hybrydowych.

cena zestawu: od 85000 zł (cena netto)*



Jeżeli nie znalazłeś konfiguracji dopasowanej do Twoich potrzeb, prześlij zapytanie z określeniem swoich potrzeb. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe, starając się dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

*o ile nie określono inaczej, cena nie obejmuje kosztów szkolenia i dostawy sprzętu w promieniu większym niż 100 km od Warszawy.
Firma OsiMED Sp. z o.o. oświadcza, iż treści przedstawione w serwisie nie mogą być traktowane jako oferta handlowa w świetle wymogów prawa cywilnego jak i handlowego.
Przedstawione konfiguracje są przykładowe, mogą różnić się od aktualnie dostępnych. Cena może ulec zmianie w zależności od aktualnych kursów walut obcych.